Ponuky práce | konštruktéri.sk

Práca pre konštruktérov?

CAD, CATIA konštruktéri, projektanti v stavebníctve i strojárstve. Platový monitor a všetko čo Vám napomôže zorientovať sa a zamestnať.

Náplň práce CAD návrhár

Misia

Navrhovanie konštrukčného riešenia, tvorba a spracovanie príslušnej technickej dokumentácie s využitím CAD aplikácií.

Popis pracovnej pozície

CAD návrhár na základe zadania a špecifikácie navrhuje konštrukčné riešenie výrobku. Vypracováva výkresovú, konštrukčnú a výrobnú dokumentáciu k výrobku. Túto činnosť vykonáva s využitím prostriedkov výpočtovej techniky a pokročilých konštrukčných softwarových aplikácií, ako sú napríklad CATIA, UNIGRAPHICS, AutoCAD, Pro Engineer, PRO-E, Solid Works a iné. Miera kreatívnej angažovanosti v konštrukčnom procese závisí od typu projektu, jeho zadania, zaradenia v tíme. Činnosti sa môžu meniť od konštrukčného návrhu, cez inžinierske výpočty, až po prípravu dokumentácie pre výrobu.

Typické činnosti

Ďalšie činnosti

Vyžadované znalosti

Vyžadované skúsenosti

Osobnostné požiadavky

Požadované vzdelanie

Ponuky práce CAD návrhár

Naspäť

Partneri sekcie