Ponuky práce | konštruktéri.sk

Práca pre konštruktérov?

CAD, CATIA konštruktéri, projektanti v stavebníctve i strojárstve. Platový monitor a všetko čo Vám napomôže zorientovať sa a zamestnať.

Industrial Engineering Manager

Lugera & Maklér spol. s r.o.

Ponuka práce Banskobystrický kraj

Práca v regióne

Ponuka práce Strojný inžinier

Práca na pozícii

Náplň práce

  • vedenie projektového tímu ako aj inžinierskeho tímu vo výrobe
  • koordinácia inžinierskych činností v súvislosti s výrobou a zabezpečenie efektívnej výroby
  • riadenie nábehu modelových a technických zmien
  • plánovanie zavádzania technických a technologických zmien do procesu výroby
  • zabezpečenie optimálneho dizajnu nástrojov pre nové projekty
  • komunikačná osoba pre nové projekty
  • spolupráca s manažérmi iných oddelení v oblasti zavádzania nových projektov s cieľom splnenia programových cieľov načas, v uvedenej kvalite a vrámci schváleného rozpočtu.
  • zabezpečenie plnenia programového rozpočtu, dodržiavanie časového plánu, pripravenosť výrobného procesu a plnenie otvorených úloh s cieľom zaistiť súlad programového plánu s termínom zákazníka
  • vedenie management reviews v oblasti svojej zodpovednosti
  • realizácia cieľov dohodnutých s manažérom závodu vo finančnom roku

Požiadavky na zamestnanca

  • VŠ vzdelanie (preferované) v strojárskom alebo elektrotechnickom odbore
  • anglický jazyk – aktívne (podmienkou)
  • 5 ročné skúsenosti na podobnej riadiacej pozícii vo výrobnej spoločnosti (Engineering / Industrial / Launch Manager a pod.)
  • výborné technické znalosti strojárskej výroby v oblasti obrábania kovov a CNC opracovania (znalosť technologických postupov, nástrojov, dizajnu ...)
  • znalosť nástrojov štíhlej výroby a neustáleho zlepšovania
  • skúsenosti z automobilového priemyslu – výhodou
  • výborné riadiace a komunikačné schopnosti pre komplexné riadenie projektov
  • schopnosť viesť a motivovať tím, znalosť techník riešenia problémov
  • orientácia na výsledok, proaktivita, dynamická osobnosť

Výhody a ďalšie informácie

  • systém manažérskych benefitov a odmien
  • pozícia v TOP manažmente s reportovaním priamo riaditeľovi spoločnosti a materskej spoločnosti
  • možnosť sebarealizácie so zaujímavými projektami a špičkovými technológiam

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Iná / dohodou
Ponuka uverejnená dňa: 26.09.2019
ID ponuky práce: 588681

Jilemnického 3, 911 01 Trenčín
Štúrova 27, 040 01 Košice
Mlynské Nivy 49, 821 09 Bratislava
Štúrova 22, 949 01 Nitra

Martin Mačata
martin.macata@lugera.com
+421 905 974 419

O spoločnosti Lugera & Maklér spol. s r.o.

Lugera & Makler is the leading recruitment firm in Slovakia offering interested candidates a wide variety of challenging job opportunities on a constant base. Our customers are most of the leading companies in Slovakia (multi nationals as well as national companies) offering you new career perspectives. If you are ready for a move, than please act now. Because action is what unites every great success...

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

cudzie slová online